Bilgi ve Sipariş
siparis@gucpa.com.tr
Müşteri Hizmetleri
+90 332 345 45 90
USD :
EUR :
Değerlerimiz

Misyonumuz : Müşterilerimizin ürün ve hizmet beklentilerini en üst seviyede karşılamak ve İş Ortaklarına; doğru zaman ve doğru yerde istenilen kalite ve fiyattaki ürünleri en hızlı şekilde hazır etmek için çalışıyoruz.

Sloganımız " Sorumluluklarımızı biliyoruz! Kalite ve Hizmeti Sizin için Sırtladık… "


Vizyonumuz : Bulunduğumuz sektörde, sürekli yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımlarla hareket etmek, hızlı, doğru, etkin karar ve aksiyonlar alarak bölgesinde lider olmak ve gelecek nesillere bırakabileceğimiz saygın bir işletme yaratmaktır.


Etik Değerler

Şeffaflık (Açıklık) : Açık ve net firma kültürümüz, bizi ileriye taşıyan  temel değerlerin en başında gelmektedir.

Adalet : Dürüstlük, Saygınlık, güven, kalite, müşteri memnuniyeti, (vb.) adalet duygusu yerleştirilemez ise karşılığı olmayan kavramlar olarak kalır. İnsanlık erdeminin yegane ölçüsüdür adalet. Üretirken adalet, alırken adalet, satarken adalet, paylaşırken adalet.

İyi Ahlak : İşimize yüksek sorumluluk, ciddiyet ve cesaretle bakarız. İsmimiz, bizim için gurur kaynağıdır ve ilişkide olduğumuz herkeste güven duygusunu çağrıştırmalıdır. Bu birliktelik inşa edilecek ise, temeli iyi ahlaklı bireylerin birlikteliğiyle atılmalıdır. Üretici, toptancı, tali bayi, nihai tüketici ekosistemi içerisinde önceliğimiz, iyi ahlaklı bireyler ile faaliyetlerimizi geliştirmektir.

Ekip Çalışması : Çalışanlarımızın yetki ve sorumlulukları nettir. Onların bu çerçevede inisiyatif kullanmalarını teşvik ederiz. Şirket kültür ve değerlerine bağlı,  takım çalışmasına yatkın, algısı ve kendi bireysel motivasyonu yüksek, aile yaşantısı düzgün personeli, aramızda görmekten mutluluk duyarız. Temel amaçlarımızdan birisi de, çalışanlarımızla uzun soluklu birliktelikler kurmak ve onların kariyer hedeflerini şirket bünyesinde kurgulamaktır.